Tarihçe ve Geleceğe Bakış

Kuruluşu 1991 İstanbul, Türkiye.
Plastik hammaddeler, ara ürünler ve plastik işleyen makinalar konusunda distribütörlük, mümessillik yaparak yerli ve uluslararası plastik sektörüne hizmet etmekteyiz. Alanımızda büyüme imkanları ve sinerji sağlayacak yeni faaliyetlere, ürünlere ve tedarikçilere daima açığız.

İş ortağımız olan belli başlı Batı Avrupa üreticileriyle bilhassa poliolefinler, sentetik iplikler, dokuma bezleri ve plastik makina satışında aktif faaliyet göstermekteyiz. Bunun yanında Orta Doğu ve Uzak Doğu üreticileriyle de tedarik tabanımızı genişletmekteyiz.

Türkiye'de plastik hammadde kullanan tüm sektörlerde geniş bir müşteri ağına hizmet vermekteyiz. Ayrıca hitab ettiğimiz pazarlar arasına Güney ve Doğu Avrupa'nın yanında Ortadoğu ve Bağımsız Devletler Topluluğu'nu da alarak alanımızı geliştirmekteyiz.

Deneyimli kadromuz ve iş ortaklarımızla hızlı, etkin lokal depolama ve dağıtım hizmeti vermekteyiz.

 

Yönetim Organizasyon

ENPA ekibi olarak müşterilerimize ve iş ortaklarımıza değer katan hizmet verme amacıyla çalışmaktayız. Dürüst ve hizmet tutkusu olan insanları işe alma, eğitme ve birlikte büyüme ilkesiyle çalışırız. Mevcut yönetim kadromuzun kısa tanıtımı aşağıdadır.

ESAT TAŞ, Kurucu, Genel Müdür, Plastik piyasasında 25 yıldan fazla deneyim ve birikimi ile Enpa'nın lokal ve uluslararası müşteri ve iş ortaklarına hizmet misyonunu aktif bir şekilde sürdürmekte ve büyüme imkanlarını takip etmektedir. Boğaziçi Makine Mühendisliği ve İ.Ü. İşletmecilik mezunudur.

FiGEN BAYRAK, Uluslararası Satış Müdürü, Enpa'da 10 yıllık deneyimi, Istanbul Üniversitesi Kimya Fakültesi eğitimi, operasyon, lojistik ve uluslararası ticarette geniş birikimi vardır.
 

Kattığımız Değerler

İnsani değerler, karlılık, verimlilik ve etkinlik gibi işle ilgili her düzeyde yüksek kaliteli değer katan dürüst, bütünlük içinde , basitleştirilmiş çözümler sunuyoruz.

Pazar Bilgisi: Müşterilerimizi n ve tedarikçilerimizin hızlı karar verip kazançlı sonuçlar almalarını sağlayan, küresel, bölgesel ve lokal seviyelerdeki iş fırsatlarına odaklı, doğru, zamanında ve konuyla direkt ilgili Pazar bilgileri sunuyoruz.

En uygun sevkiyat ve lojistik seçimi ve takip hizmeti sunuyoruz: En uygun sevkiyat şekil ve şartlarını n en etkin, en az maliyetle gerçekleştirilmesini sağlıyoruz.

Ödeme ve finans koordinasyonu: Müşteri ve tedarikçilerimizin önceliklerinin en uygun şekilde örtüşmesini, her iki tarafında gereksinimlerinin karşılanacağı şekilde sağlıyoruz.

 

.

All rights reserved & Powered By 3R