top of page
ourteam.PNG

Tarihçe ve Geleceğe Bakış

Yönetim ve Organizasyon

 

ENPA ekibi olarak müşterilerimize ve iş ortaklarımıza değer katan hizmet verme amacıyla çalışmaktayız. Dürüst ve hizmet tutkusu olan insanları işe alma, eğitme ve birlikte büyüme ilkesiyle çalışırız. Mevcut yönetim kadromuzun kısa tanıtımı aşağıdadır.

 

ESAT TAŞ, Kurucu, Yönetim Kurulu Başkanı, Plastik piyasasında 25 yıldan fazla deneyim ve birikimi ile Enpa'nın lokal ve uluslararası müşteri ve iş ortaklarına hizmet misyonunu aktif bir şekilde sürdürmekte ve büyüme imkanlarını takip etmektedir. Boğaziçi Makine Mühendisliği ve İ.Ü. İşletmecilik mezunudur.

 

FiGEN BAYRAK, Genel Müdür, Enpa'da 10 yıllık deneyimi, Istanbul Üniversitesi Kimya Fakültesi eğitimi, operasyon, lojistik ve uluslararası ticarette geniş birikimi vardır.

 

DUYGU DEMIR, Satış Müdürü , Yıldız Teknik Üniversitesi İktisat bölümü mezunudur. Lojistik, finans, denizcilik operasyon 

ve uluslararası ticaret alanlarında başarılı bir geçmişe sahiptir.

Kattığımız Değerler

 

İnsani değerler, karlılık, verimlilik ve etkinlik gibi işle ilgili her düzeyde yüksek kaliteli değer katan dürüst, bütünlük içinde , basitleştirilmiş çözümler sunuyoruz.

Pazar Bilgisi: Müşterilerimizi n ve tedarikçilerimizin hızlı karar verip kazançlı sonuçlar almalarını sağlayan, küresel, bölgesel ve lokal seviyelerdeki iş fırsatlarına odaklı, doğru, zamanında ve konuyla direkt ilgili Pazar bilgileri sunuyoruz.

En uygun sevkiyat ve lojistik seçimi ve takip hizmeti sunuyoruz: En uygun sevkiyat şekil ve şartlarını n en etkin, en az maliyetle gerçekleştirilmesini sağlıyoruz.

 

Ödeme ve finans koordinasyonu: Müşteri ve tedarikçilerimizin önceliklerinin en uygun şekilde örtüşmesini, her iki tarafında gereksinimlerinin karşılanacağı şekilde sağlıyoruz.

Uluslararası Dağıtım için Şirketimiz

 

 

 

 

 

 

 

Korunovacı 570/18, Byt: 63 Bubenec,
170 00 Praha 7, Çek Cumhuriyeti

 esat (@) rawpolymers.com

Rawpoylmers
bottom of page