top of page

Ambalaj - BOPP Film - Isıl Yapışma Ürünleri

 

INEOS Olefins & Polymers Europe, BOPP filmlerin üretimi konusunda dünya lideri poliolefin hammadde tedarikçisidir.

INEOS, BOPP film üreticilerinden başlayarak son kullanıcılara kadar olan tm tedarik zincirinde, en kapsamlı ELTEX® P üst yüzey katman hammadde serisini geliştirmiştir. Yeni geliştirilen “Yüksek Performanslı- HP ” ürünleri en zorlu BOPP uygulama ve teknolojilerinin gereksinimlerini karşılamaktadır.

  • Çok yüksek hızda çalışma (525 m / dak)

  • Kalıp çıkışı birikintilerinin azaltılarak daha temiz bir çalışma ortamı sağlanması suretiyle duruş ve bakım zamanının azaltılarak verimliliğin arttırılması

  • Non-ftalat katalizör bazlı

 

 

Farklılaştırılmış bileşimler vasıtasıyla, INEOS Olefins & Polymers Europe tarafından sunulan BOPP film üst katman ısıl yapışma malzemeleri, yüksek erime sıcaklıklarını muhafaza ederken aynı zamanda 115 °C’den 80 °C ‘ye kadar düşük sıcaklıklarda ısıl yapışma imkanı sağlar. ( SIT - ısıl yapışma başlangıç sıcaklığı )

Ineos, metalize film üretiminde kullanılmak üzere, özel kopolimer yapılar ve eşsiz üretim süreçleri kullanarak üretmiş olduğu ürünleri müşterilerine sunmaktadır. Bu malzemeler temizlik, işlenebilirlik, yüzey işleme tutumu, metalleşme sonrası yüksek bariyer ve mürekkep yapışması bakımından olağanüstü performans sağlar.

bopp-film-table-highspeed1.8.jpg
bopp-film-table-homopolymer.jpg

“Yüksek Performans” versiyonları üstün işlenebilirliğe sahiptir ve özellikle yüksek hızlı BOPP hatları için tercih edilmektedir.

bopp-film-table-metallization1.8.jpg
Ineos product range.PNG
bopp-film-table1.8.jpg

INEOS Olefins & Polymers Europe, ayrıca BOPP'ye yönelik polipropilen hammadde için de geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır.

bottom of page