top of page
Rawpoylmers
 
Tarihçe ve Geleceğe Bakış

Plastik hammaddeler, ara ürünler ve plastik işleyen makinalar konusunda distribütörlük, mümessillik yaparak yerli ve uluslararası plastik sektörüne hizmet etmekteyiz. Alanımızda büyüme imkanları ve sinerji sağlayacak yeni faaliyetlere, ürünlere ve tedarikçilere daima açığız.

 

İş ortağımız olan belli başlı Batı Avrupa üreticileriyle bilhassa poliolefinler, sentetik iplikler, dokuma bezleri ve plastik makina satışında aktif faaliyet göstermekteyiz. Bunun yanında Orta Doğu ve Uzak Doğu üreticileriyle de tedarik tabanımızı genişletmekteyiz.

 

Türkiye'de plastik hammadde kullanan tüm sektörlerde geniş bir müşteri ağına hizmet vermekteyiz. Ayrıca hitab ettiğimiz pazarlar arasına Güney ve Doğu

Avrupa'nın yanında Ortadoğu ve Bağımsız Devletler Topluluğu'nu da alarak alanımızı geliştirmekteyiz.

Deneyimli kadromuz ve iş ortaklarımızla hızlı, etkin lokal depolama ve dağıtım hizmeti vermekteyiz.

 

Yönetim ve Organizasyon

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ENPA ekibi olarak müşterilerimize ve iş ortaklarımıza değer katan hizmet verme amacıyla çalışmaktayız. Dürüst ve hizmet tutkusu olan insanları işe alma, eğitme ve birlikte büyüme ilkesiyle çalışırız. Mevcut yönetim kadromuzun kısa tanıtımı aşağıdadır.

 

ESAT TAŞ, Kurucu, Yönetim Kurulu Başkanı, Plastik piyasasında 25 yıldan fazla deneyim ve birikimi ile Enpa'nın lokal ve uluslararası müşteri ve iş ortaklarına hizmet misyonunu aktif bir şekilde sürdürmekte ve büyüme imkanlarını takip etmektedir. Boğaziçi Makine Mühendisliği ve İ.Ü. İşletmecilik mezunudur.

 

FiGEN BAYRAK, Genel Müdür,  Enpa'da 10 yılı aşan deneyimi ile operasyon, lojistik ve uluslararası ticarette geniş birikimi vardır. Istanbul Üniversitesi Kimya Fakültesi ve İstanbul Üniversitesi Uluslararası İşletmecilik mezunudur. 

 

DUYGU DEMIR, Satış Müdürü , Yıldız Teknik Üniversitesi İktisat bölümü mezunudur. Lojistik, finans, denizcilik operasyon ve uluslararası ticaret alanlarında başarılı bir geçmişe sahiptir.

Kattığımız Değerler

 

İnsani değerler, karlılık, verimlilik ve etkinlik gibi işle ilgili her düzeyde yüksek kaliteli değer katan dürüst, bütünlük içinde , basitleştirilmiş çözümler sunuyoruz.

 

Pazar Bilgisi: Müşterilerimizin ve tedarikçilerimizin hızlı karar verip kazançlı sonuçlar almalarını sağlayan, küresel, bölgesel ve lokal seviyelerdeki iş fırsatlarına odaklı, doğru, zamanında ve konuyla direkt ilgili pazar bilgileri sunuyoruz.

En uygun sevkiyat ve lojistik seçimi ve takip hizmeti sunuyoruz: En uygun sevkiyat şekil ve şartlarının en etkin, en az maliyetle gerçekleştirilmesini sağlıyoruz.

 

Ödeme ve finans koordinasyonu: Müşteri ve tedarikçilerimizin önceliklerinin en uygun şekilde örtüşmesini, her iki tarafında gereksinimlerinin karşılanacağı şekilde sağlıyoruz.

 

 

 

 

Uluslararası Dağıtım için Şirketimiz

 

Korunovacı 570/18, Byt: 63 Bubenec,
170 00 Praha 7, Çek Cumhuriyeti

 esat (@) rawpolymers.com

esat_edited.jpg

Esat Taş

  • Grey LinkedIn Icon
figen_edited_edited_edited.jpg

Figen Bayrak

  • Grey LinkedIn Icon
duygu.jpeg

Duygu Demir

  • Grey LinkedIn Icon
bottom of page